Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Водіям та перевізникам » Великогабаритні та великовагові транспортні засоби » Зимовий режим експлуатації автотранспорту

Зимовий режим експлуатації автотранспорту

Служба автомобільних доріг у Херсонській області нагадує автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані. 

Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива. 

Окрім стандартних предметів, а саме: аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, балонного ключа, буксирувального тросу, запасного колеса та домкрата, вам стануть у нагоді додатковий комплект теплого одягу, гарячі напої в термосі, ліхтар на батарейках, зарядний пристрій для мобільних телефонів, скребок для очищення скла від льоду, щітка, свічки, сірники, невеличка лопата. Водіям великовагових транспортних засобів необхідно мати упори противідкатні, ланцюги протиковзання.

У разі потрапляння у затор під час ускладнення погодних умов, пов’язаних з сильними опадами у вигляді снігу, водії можуть звернутися за допомогою до:

Державної служби України з надзвичайних ситуацій за телефоном 101(цілодобово), оператора зв’язку САД у Херсонській області за телефоном: (0552) 36-77-66 (цілодобово).