Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Водіям та перевізникам » Перелік автомобільних доріг Херсонської області » Перелік обласних доріг

Перелік обласних доріг

№ з/п Індекс та номер  Назва автомобільної дороги Протяжність, км
    Бериславський район  
1 О220101 Берислав - Зміївка 17
2 О220102 Від а.д.Т-04-03 - під’їзд до м. Берислав 3
3 О220103 Брускинське - Львове км19+000 - км45+000 25,4
4 О220104 Високе – Томарине - до а.д. Т-22-07 23,1
5 О220105 Високе – Кірове - Інгулець до а.д. Р-47  26,1
6 О220106 Велика Олександрівка – Борозенське - Милове  12,6
7 О220107 Раківка  до а.д. Т-22-07 7,6
8 О220108 Від а.д. Р-47 - Бургунка 4
9 О220109 Від а.д. Р-47 - Одрадокам’янка 4,2
10 О220110 Від а.д.Р-47 - Веселе 1
11 О220111 М.Горького - Червоний Маяк 27,8
12 О220112 М.Горького до а.д. Т-22-07 4
13 О220113 Від а.д. Т-04-03 - Зміївка 4
14 О220114 Від а.д.Т-04-03 - Крупиця 1,9
15 О220115 Нові Каїри -  Республіканець 5,2
16 О220116 Саблуківка - Качкарівка 1,4
17 О220117 Таврійське - Раківка 19,2
18 О220118 Від а.д. Р-47 - Тягинський ХПП 2,4
19 О220119 Миколаївка - Отрадокам’янка 4
20 О220120 Куйбишеве - Чайкине 9,8
21 О220121 Заможне - Новорайськ 4,3
22 О220122 Куйбишеве - Вітрове 1
23 О220123 Степне до а.д. Т-22-07 6,3
24 О220124 Від а.д. Т-04-03 - Нові Каїри 0,9
25 О220125 Від а.д. Т-04-03 - Качкарівка-Саблуківка 5,3
26 О220126 Від а.д. Т-04-03 -  Шляхове 2
27 О220127 Від а.д. Т-22-07 - Урожайне 3,5
28 О220128 Львове - Ольгівка 4
29 О220129 Козацьке - Одрадокам’янка 2,6
    РАЗОМ 233,6
    Білозерський район  
30 О220201  Білозерка – Кізомис - Піонертабір 13,6
31 О220202 /Білозерка – Кізомис - Піонертабір/ - Дніпровське 3,2
32 О220203  Зелений Гай – Киселівка - до а.д. М-14  12,3
33 О220204 Кірове – Радянське  до а.д. М-14 27,6
34 О220205 З.д. станція Копані до а.д. М-14 2,8
35 О220206 Від а.д. Р-47-Токарівка 1
36 О220207 Від а.д. Р-47 -Микільське 2
37 О220208 Від а.д. Р-47 - Понятівка 1
38 О220209 Від а.д. Р-47 - Орлове 1
39 О220210 Петрівське до а.д.М-14 2,5
40 О220211 Східне - Загорянівка до а.д.М-14 21,2
41 О220212 Антонівка - Садове 7
42 О220213 Високе - Кірове - Інгулець до а.д. Р-47  12
43 О220214 Садове до а.д. Р-47 9
44 О220215 Надеждівка - Розлив 12,3
45 О220216 Крутий Яр до а.д. М-14 11
46 О220217 Посад - Покровське - Правдине 11,3
47 О220218 Кізомис - Томина Балка  7,3
48 О220219 Радянське - Молодецьке 4,4
49 О220220 Федорівка – Ульянівка до а.д.Р-47 7,8
50 О220221 Дослідне до а.д. Т-15-01 7
51 О220222 Токарівка - Іванівка 6
52 О220223 /Східне - Загорянівка до М-14/ - межа Миколаївської області 1,3
53 О220224 Клапаї  до а.д. М-14 0,5
    РАЗОМ 185,1
    Великолепетиський район  
54 О220301 Велика Лепетиха - Запоріжжя 39,3
55 О220302 Мала Лепетиха - Верхній Рогачик 14,4
56 О220303 Князе-Григорівка до а.д. Т-08-04 2,3
57 О220304 Миколаївка - Рубанівка 12
58 О220305 Верхній Рогачик - Миколаївка                          1
59 О220306 Сергіївка - Мала Лепетиха 4,5
60 О220307 Запоріжжя - Новопетрівка 3,7
61 О220308 Мала Лепетиха до а.д. Т-08-04 1,7
62 О220309 Веселе - Рубанівка 11,9
63 О220310 Середнє до а.д. Т-08-04 11,2
64 О220311 Чистопілля - Дмитрівка 1,6
    РАЗОМ 103,6
    Великоолександрівський район  
65 О220401 Велика Олександрівка - Нова Кам’янка до а.д.               Т-04-03 25
66 О220402 Велика Олександрівка - Борозенське - Милове 32
67 О220403 Нова Калуга - Первомайське 15,2
68 О220404 Давидів Брід - Калінінське - Бобровий Кут 28,5
69 О220405 Калініндорф - Калінінське 5,6
70 О220406 Брускинське - Львове 19,6
71 О220407 Калінінське - Чарівне - Красносільське 26,9
72 О220408 Чкалове до а.д. Т-22-07 6,7
73 О220409 Кочубеївка - Давидів Брід 20,9
74 О220410 Борозенське - Кучерське - Нова Кубань 8,7
75 О220411 Біла Криниця - Велика Олександрівка 9
76 О220412 Нововасилівка - Новогригорівка 2,8
77 О220413 Бобровий Кут - межа Миколаївської області 3,2
78 О220414 Від а.д. Т-22-07 - Нова Кубань 11
79 О220415 Трифонівка - Нововасилівка 4,6
80 О220416 Чкалове - Степове 3,2
81 О220417 Чкалове - Криничанка 3
82 О220418 Новогригорівка-Нова Кам’янка 2,8
83 О220419 Шостакове - Старосілля  2,9
84 О220420 Заповіт - Бобровий Кут 0,7
85 О220421 Нова Кам’янка - до а.д. Т-04-03 7,7
86 О220422 Велика Олександрівка - Старосілля 8
    РАЗОМ 248
    Верхньорогачицький район  
87 О220501 Верхній Рогачик - Новомиколаївка 13,6
88 О220502 Верхній Рогачик - кордон Запорізької області на Білозерку 15,8
89 О220503 Нижній Рогачик до а.д. Т-08-04 23,4
90 О220504 Первомаївка до а.д. Т-08-04 3,2
91 О220505 Мала Лепетиха - Верхній Рогачик 12,5
92 О220506 Від а.д. Т-22-08 - Самійлівка 5,6
93 О220507 Верхній Рогачик - межа Запорізької області на Велику Знам’янку 3,1
94 О220508 Чистопілля - Кожум'яки 7,9
95 О220509 Чистопілля - Дмитрівка 1,4
    РАЗОМ 86,5
    Високопільський район  
96 О220601 Мала Шестірня - Високопілля 8,1
97 О220602 Нововознесенське - Новомиколаївка 13,6
98 О220603 Архангельське - Нововоскресенівка до а.д. Т-04-03 15,7
99 О220604 Заградівка - Кочубеївка 6
100 О220605 Високопілля - Блакитне 9,1
101 О220606 /Федорівка - Мала Шестірня / - межа  Дніпропетровської області 4,3
102 О220607 Кочубеївка – Давидів Брід 11
103 О220608 Зарічне - Архангельське 3,7
104 О220609 Орлове - Іванівка 15,5
105 О220610 Федорівка - Мала Шестірня 3
106 О220611 Від а.д. Т-22-07 - межа Дніпропетровської області  /на Зеленодольськ/ 3,6
107 О220612 Розівка - Пригір'я 4,6
108 О220613 Миколаївка - Іванівка 3,6
109 О220614 Микільське - Кочубеївка 5
110 О220615 Рівнопілля - Орлове 6,8
111 О220616 Від а.д. Т-22-07 - Добрянка 3
112 О220617 Кар’єр Степний - до  а.д. Т-22-07 4
113 О220618 Краснівка - Пригір’я 11
114 О220619 Пригір'я - Кочубеївка 2,5
    РАЗОМ 134,1
    Генічеський район  
115 О220701  Новогригорівка - Новий Азов - Фрунзе 33,1
116 О220702  Новодмитрівка - Новоолексіївка 10
117 О220703  Петрівка - Сокологірне 24,9
118 О220704  /Каховка-Генічеськ/ - Червонопрапорне 3,5
119 О220705  Чаплинка – Новотроїцьке - Партизани 8,8
120 О220706  Генічеськ - Стрілкове 28,7
121 О220707  Щорсівка до а.д. М-18 2,5
122 О220708  Від а.д. М-18 - Новогригорівка 6,5
123 О220709  Об’їзд центральної частини  міста Генічеськ 1,5
124 О220710  Від М-18 - під’їзд до з.д. станції Новоолексіївка 1,8
125 О220711  Сергіївка до а.д. Т-22-09 1,1
126 О220712  Приозерне - Генічеська Гірка 4
127 О220713  Бойове - Щорсівка 4,4
128 О220714  Новий Мир - Шлях Незаможника - Партизани 8,6
129 О220715  Від а.д. М-18 - Ясна Поляна 1,5
130 О220716  Рози Люксембург до а.д. М-18 0,7
131 О220717  Перекоп - Пчілка 2,1
132 О220718  Новодмитрівка - Люблинка 4
133 О220719  Новодмитрівка - Веснянка 5,4
134 О220720  Сокологірне - Виноградний Клин 3,1
135 О220721  Попівка - Атамань 2
136 О220722   Атамань - Чонгар 3,4
137 О220723  Сокологірне - Новоєфремівка 1,5
138 О220724  Північний переїзд до а.д. Т-22-09 3,5
139 О220725  Запорожець до а.д. Т-22-09 1
140 О220726  Володимирівка  до а.д. Т-22-09 0,6
141 О220727  Драгоманове - Стокопані 6,5
142 О220728  Від а.д. М-18 - під’їзд до Новоолексіївського ХПП 0,4
143 О220729  Від а.д. М-18 - Чернігівка 0,3
144 О220730  Нова Праця до а.д. М-18 3,4
145 О220731  Від а.д. Т-22-09 –станція Партизани ХПП 1,3
146 О220732  Вільне - Пробудження - Рівне 25,7
147 О220733  Від а.д. Т-22-09 - Рівне 2
148 О220734  Від а.д. Т-22-09 - Павлівка 2,7
    РАЗОМ 210,5
    Голопристанський район  
149 О220801 /Гола Пристань - Залізний Порт/ - Гладківка – Раденськ - Козачі Лагері 32
150 О220802 Гола Пристань - Велика Кардашинка 9
151 О220803 Долматівка - Добропілля до а.д. Р-57 12,1
152 О220804 Нововолодимирівка - Круглоозерка 10,6
153 О220805 Очаківське - Олексіївка - /Гола Пристань - Залізний Порт/ 24,9
154 О220806 Геройське - Стара Збур’ївка 50,7
155 О220807 /Гола Пристань - Залізний Порт/ - Зеленотропинськ - Долматівка 18
156 О220808 Залізний Порт - Круглоозерка 6,3
157 О220809 Круглоозерка - Більшовик 1,2
158 О220810 Бехтери - Нововолодимирівка 4,9
159 О220811 Круглоозерка - Новософіївка 8,8
160 О220812 Очаківське - Чулаківка 26,3
161 О220813 Нововолодимирівка - Новософіївка (вздовж Краснознам’янського каналу) 19,2
162 О220814 /Геройське-Стара Збур’ївка/ - до а.д. Т-22-16  11,2
163 О220815 Садове - Чорноморське 5,5
164 О220816 Елеватор - /Гола Пристань - Залізний Порт/ 1,5
165 О220817  /Гола Пристань - Залізний Порт/ - АБЗ 0,6
166 О220818 Бехтери - Новочорномор'я 6,1
167 О220819 Петрівка - Новософіїка 5,2
168 О220820 Добропілля - Новоселівка 4,2
169 О220821 Київка - Петрівка 4,1
170 О220822 Кардашинка - Кохани 2,7
171 О220823 Жовтневе - Добропілля 5
172 О220824 Малі Копані - Буркути 7
173 О220825 Від а.д. Р-57 - Рідна Україна 3,4
174 О220826 Чорноморські Криниці - Суворовка 6,7
175 О220827 Берегове - Бехтери 14,8
176 О220828 Олексіївка - Збур'ївка 6,3
177 О220829 Зеленотропинське - Нововолодимирівка 3,4
    РАЗОМ 311,7
    Горностаївський район  
178 О220901  Горностаївка - Славне до а.д. М-14 52,9
179 О220902  Горностаївка - Горностаївське ХПП 2,6
180 О220903  Ольгине - Костянтинівка 16,3
181 О220904  Горностаївка - Каїри 5,3
182 О220905  Червоноблагодатне - Ольгине до а.д.О220901 14,3
183 О220906  Костянтинівка до а.д. М-14 12,2
184 О220907  Князе-Григорівка - Червоноблагодатне 4,5
185 О220908  З.д. станція Братолюбівка - Костянтинівка 1,1
186 О220909  Велика Благовіщенка - Новоєлизаветівка до М-14 13,5
187 О220910  Запорізьке - Дубовка 4,2
188 О220911  Маринське до а.д. Т-08-04 5,7
189 О220912  Червоноармійське - Кочубеївка 4,8
190 О220913  Ясна Поляна - Веселе 4,5
191 О220914  Дубівка до а.д. М-14 6
192 О220915  Заводівка-1 до а.д. Т-08-04 3,3
193 О220916  Каїри до а.д. Т-08-04 2,2
194 О220917  Каїри до а.д. Т-08-04 3,5
195 О220918  Заводівка до а.д. Т-08-04 2,8
196 О220919  Костянтинівка - Дубівка 6,2
    РАЗОМ 165,9
    Іванівський район  
197 О221001  Іванівка - Дружбівка 17,3
198 О221002  Нижні Торгаї - Фрунзе 8,5
199 О221003  Іванівка - Фрунзе 25
200 О221004  Іванівка - Українське 9,5
201 О221005  /Іванівка-Фрунзе/ - Зелене  21,1
202 О221006  Українське до а.д. Т-22-09 12,1
203 О221007  Від а.д. М14 - /Іванівка - Фрунзе/ 10,3
204 О221008  Від а.д. М-14 - Першотравневе 5,5
205 О221009  Благодатне до а.д. Т-22-09 13
206 О221010  Від а.д. М-14 - Новодмитрівка 1 1
207 О221011  Від а.д. М-14 - Широка Балка 1,5
208 О221012  Новодмитрівка Друга - Федорівка 4,6
209 О221013  Новосеменівка - Мартівка 6,6
210 О221014  Новомиколаївка - до а.д. М-14 2,2
211 О221015  Воскресенка до а.д. Т-22-09 2,4
    РАЗОМ 140,6
    Каланчацький район  
212 О221101 Від а.д.М-17-Чаплинка - Асканія-Нова  12,4
213 О221102 Каланчак - Хорли 18,6
214 О221103 Каланчак - Бабенківка Друга до а.д. О221107 14,2
215 О221104 Каланчак - Новопавлівка 11,5
216 О221105 /Каланчак - Новопавлівка/ - Мирне 11,4
217 О221106 З.д.станція Брилівка - Новокиївка - Каланчак 12
218 О221107 Гаврилівка Друга - Привілля - /Каланчак - Хорли/ 12,5
219 О221108 /Гаврилівка Друга - Привілля - /Каланчак-Хорли/ - Олександрівка 9,4
220 О221109 Від а.д. М-17 - Олександрівка 12,2
221 О221110 Каланчак до а.д. М- 17 2
222 О221111 Від а.д. М-17 - Червоний Чабан 2,3
223 О221112 Скадовськ - Каланчак 5,1
224 О221113 Привілля - Рибкомплекс 3
225 О221114 Бабенківка Друга - Привілля 3,6
226 О221115 Приморське - Олексіївка 4,2
227 О221116 Мирне - Макарівка 5,4
    РАЗОМ 139,8
    Каховський район  
228 О221201 Каховка - Наталівка до а.д. Т-22-02 46,8
229 О221202 Чорнянка - Новокам`янка 17,2
230 О221203 Канал Р-1-1 - Тавричанка до а.д. Р-47 26,8
231 О221204 Від а.д. Р-47 - Дмитрівка до а.д. М-14 10,6
232 О221205 Каховка - Любимівка 5,7
233 О221206 Каховка – Коробки - Червоний Поділ 15,6
234 О221207 Від а.д. / М-17 - Кринки – межа Каховського району/ - Дніпряни 8,1
235 О221208 Калинівка до а.д. Р-47 2,2
236 О221209 Від а.д. Р-47 - АБЗ 1,7
237 О221210 Каховський магістральний канал - Ольгівка до а.д.         Р-47 3,4
238 О221211 Від а.д. Р-47 - Діброва 1,6
239 О221212 Софіївка до а.д. Т-08-04 1,6
240 О221213 Василівка до а.д. Т-08-04 2,3
241 О221214 Камишанка - Петропавлівка - Просторне 10,2
242 О221215 Сергіївка до а.д. Т-22-10 2,6
243 О221216 Дніпряни - Чорнянка 6,8
244 О221217 Вільна Україна - Каховський магістральний канал 2,5
245 О221218 Лук’янівка – до а.д. Р-47 Херсон - Нова Каховка - Генічеськ 3,1
246 О221219 Від а.д. М-14- Федорівка до а.д. Р-47 19
247 О221220 /Від а.д.М-14 - Федорівка до а.д. Р-47/ - Волинське 14
248 О221221 Кам’янка до а.д. Т-22-02 1,6
249 О221222 Від а.д. М-14 - Волинське 3
250 О221223 Заозерне до а.д. Р-47 2,5
    РАЗОМ 208,9
    Нижньосірогозький район  
251 О221301 Нижні Сірогози - Нижні Торгаї 12,5
252 О221302 З.д. станція Сірогози до а.д. Т-22-08 2,7
253 О221303 Нижні Сірогози - Дем'янівка - межа Запорізької області на Веселе 24,2
254 О221304 Верби – до а.д. М-14 16,4
255 О221305 Від а.д. Т-22-08 - Першопокровка 2
256 О221306  Нижні Торгаї - межа Нижньосірогозького району - Фрунзе 6
257 О221307 Верхні Торгаї до а.д. Т-22-09 3
258 О221308 Від а.д. Т-22-08 - Новопетрівка 3,4
259 О221309 Першопокровка - Дем"янівка 9,4
260 О221310 З.д. станція Сірогози до а.д. Т-22-08 3,7
261 О221311 Чеховка - Верби 5,2
262 О221312 Братське до а.д.М-14 1,7
263 О221313 Першопокровка - Богданівка 5,2
264 О221314 Косаківка - Новопетрівка 7,6
265 О221315 Степне - Дальнє 7,3
266 О221316 Анатолівка - Догмарівка 8,2
267 О221317 Вільне - Новорогачинське 12,2
268 О221318 Від а.д. Т-22-08 - Анатолівка 2,7
269 О221319 Від а.д. М-14 - Степне 1,7
270 О221320 /Від а.д. Т-22-09/ - /до а.д. Т-22-08/ 1,5
    РАЗОМ 136,6
    Нововоронцовський район  
271 О221401 Золота Балка до а.д. Т-04-03 10
272 О221402 Михайлівка до а.д. Т-04-03 7,4
273 О221403 Архангельське - Нововоскресенівка до а.д. Т-04-03 27,3
274 О221404 Миролюбівка - Петропавлівка 14,7
275 О221405 Гаврилівка до а.д. Т-04-03 4,6
276 О221406 Від а.д. Т-04-03 - Новоолександрівка - піонертабір 5,5
277 О221407 Від а.д. Т-04-03 - Осокорівка 7,6
278 О221408 Трудолюбівка - Любимівка 5,8
279 О221409 /Трифонівка - Нововасилівка/ - Червоне до а.д.             Т-04-03 29,7
280 О221410 Від а.д. Т-04-03 - до причалу с.Осокорівка 7,5
281 О221411 Нова Кам’янка - до а.д. Т-04-03 6,7
    РАЗОМ 126,8
    Новотроїцький район  
282 О221501  Чаплинка – Новотроїцьке - Партизани 56,2
283 О221502  Від а.д. Р-47 - Сивашівка 5
284 О221503  Маячка - Новомихайлівка 5
285 О221504  Кривий Ріг - Федорівка 2
286 О221505  Володимиро-Іллінка - Софіївка 7
287 О221506  /Іванівка-Фрунзе/ - Зелене  7,6
288 О221507  Новопокровка - Василівка 5,5
289 О221508  Чкалове - Воскресенка 5,5
290 О221509  Новомиколаївка - Дамба 14,6
291 О221510  Ясна Поляна - Новомиколаївка 18,2
292 О221511  Перемога - Зелене 4,5
293 О221512  Володимиро-Іллінка - Катеринівка 2
294 О221513  Заозерне - Овер’янівка - Сивашівка  11
295 О221514  Водославка до а.д.  Р-47  4,7
296 О221515 Новоукраїнка - Володимиро-Іллінка 12,2
    РАЗОМ 161
    Скадовський район  
297 О221601  Михайлівка - Виноградове 16,8
298 О221602  Лазурне до а.д. Р-57 23,4
299 О221603  Скадовськ - Каланчак 27,3
300 О221604  /Скадовськ - Каланчак/ - Тарасівка 4,6
301 О221605  Від а.д. М-17 - Миколаївка 1
302 О221606  Зелене до а.д. М-17 2,5
303 О221607  Від а.д.  М-17 - Комунарівка 2,2
304 О221608  Комсомольське - Комунарівка 4,4
305 О221609  Таврія - Птахівка 6,8
306 О221610  Андріївка -Ульянівка 5,5
307 О221611  Долматівка - Добропілля до а.д. Р-47 4
308 О221612  Таврія - Вишневе 7,7
309 О221613  Велика Андронівка - Широке 9,4
310 О221614  Від а.д. Т-22-13 - Радгоспне 3,2
311 О221615  Птахівка до а.д. М-17 2
312 О221616  Від а.д. Т-22-13  - Ульянівка 0,5
    РАЗОМ 121,3
    Цюрупинський район  
313 О221701 Від а.д. М-17 – Кринки - межа Каховського району  33,2
314 О221702 Віл а.д. Т-22-16 - Гладківка – Раденськ - Козачі Лагері  32,4
315 О221703 Від а.д. М-17 - з.д. станція Цюрупинськ 2,4
316 О221704 Від а.д. Т-22-10 - Нова Маячка 2,8
317 О221705 Великі Копані - Стара Маячка 18,5
318 О221706 Подо-Калинівка - Нова Маячка 4,8
319 О221707 Від а.д. Т-22-10 - Брилівка  1,9
320 О221708 Цюрупинськ - Нечаєве  6,5
321 О221709 Брилівка -межа Цюрупинського району /Новокиївка – Каланчак/  6
322 О221710 Виноградове -  Тарасівка  10,7
323 О221711 Від а.д. М-14 - Нова Маячка  3,8
324 О221712 Михайлівка - межа Цюрупинського району - Виноградове  6,8
325 О221713 Від а.д. М-17  - ст. Раденськ 1,5
326 О221714 Від а.д. М-17 - Добросілля  1,1
327 О221715 Від М-17 - Привільне   1,5
328 О221716 Щасливе - Привільне  8,2
329 О221717 Дружне - межа Цюрупинського району - Скадовка 4,3
330 О221718 Стара Маячка - Брилівка  16,2
331 О221719 Виноградове - Таврія  4,9
332 О221720 Цюрупинськ - Праві Солонці  1,6
333 О221721 Від а.д. Т-22-10 - Щасливе  2,6
    РАЗОМ 171,7
    Чаплинський район  
334 О221801 Від а.д. М-17-Чаплинка - Асканія-Нова 38,4
335 О221802 Чаплинка - Новотроїцьке - Партизани 35,7
336 О221803 Скадовка - до а.д. Т-22-02 21,4
337 О221804 /Від а.д.Т-22-02/ - Червона Поляна - Новонаталівка 17,5
338 О221805 /Чаплинка - Новотроїцьке - Партизани/ - Першокостянтинівка 6,2
339 О221806 Маркеєво до а.д. Р-47 4,6
340 О221807 Андріївка до а.д. Т-22-02 6,5
341 О221808 Долинське - Хрестівка 5,1
342 О221809 Морозівка - /Скадовка до а.д. Т-22-02/ 4,3
343 О221810 Жовтневе - Преображенка 5,9
344 О221811 Хлібодарівка - Веселе Друге 5,1
345 О221812  Ві а.д. Т-22-02 - Чорна Долина 2,3
346 О221813  Кудрве - Кучерявоволодимирівка 2,1
347 О221814  Друже - межа Цюрупинського району - Скадовка 10
348 О221815  Від ад. Т-22-02 - Кучерявоволодимирівка 3,7
    РАЗОМ 168,8
    Загальна протяжність обласних автомобільних доріг 3054,5