Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Зведена інформація про виконання робіт по зимовому утриманню автомобільних доріг загального користування в період з 03.01. по 09.01.2019 року.

Зведена інформація про виконання робіт по зимовому утриманню автомобільних доріг загального користування в період з 03.01. по 09.01.2019 року.

 

З ранку 03.01.2019 року опади у вигляді снігу на Херсонщині розпочалися у Генічеському та Новотроїцькому районах області. Незабаром сніг почався у Каланчацькому, Іванівському та Нижньосірогозькому. Підрозділи ДП «Херсонський облавтодор» у зазначених районах одразу приступили до очищення автомобільних доріг загального користування державного значення. Найбільше опадів спостерігалося у Генічеському районі на а/д М-18  Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. На цій дорозі були задіяні три комплексні дорожні машини. Вони проводили очищення покриття автодороги від снігу та обробку протиожеледними матеріалами, що дозволило уникнути закриття руху.

З 07.01.2019 опади почалися у всіх районах області. Сніг йшов більше доби. Роботи по очищенню автомобільних доріг від снігу велися у всіх районах області, дорожня техніка працювала цілодобово, у кількості  55 одиниць. Було використано 850 т протиожеледних матеріалів, 15 500 л палива. Рух транспорту під час проведення робіт не обмежувався.

На даний час по всій області спостерігаються опади у вигляді мокрого снігу та дощу, коливання температури від + 2ºС до -2ºС. Служба автомобільних доріг у Херсонській області звертається до всіх користувачів доріг з проханням бути уважними та обережними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху та безпечної швидкості, зважати на прояви негоди.