Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Щотижнева інформація про хід виконання робіт на об'єктах поточного ремонту у Херсонській області станом на 16.08.2018р.

Щотижнева інформація про хід виконання робіт на об'єктах поточного ремонту у Херсонській області станом на 16.08.2018р.

 

Служба автомобільних доріг у Херсонській області нагадує, що станом на 16 серпня поточного року продовжуються роботи з поточного ремонту ділянки автомобільної дороги  Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ, км 20+200 – км 26+600 загальною протяжністю 6,4 км.

Підрядною організацією ПрАТ «Броварське ШБУ-50» на даний час проводяться роботи по укріпленню узбіч, встановленню засобів організації дорожнього руху та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком.

Підрядною організацією  ДП «Херсонський облавтодор» виконані роботи з влаштування одиночної поверхневої обробки на автомобільній дорозі Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ, км 36+400 – км 40+600, протяжністю 4,2 км а/д.

Також філіями ДП «Херсонський облавтодор» виконуються роботи по ліквідації вибоїн, ямковості та просідань на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, за рахунок місцевого бюджету. Із запланованих 116 563 м2 виконано 43500 м2.

         Служба автомобільних доріг у Херсонській області звертається до усіх користувачів автомобільних доріг загального користування з проханням бути уважними та обережними під час переміщення автомобільними дорогами, додержуватись правил дорожнього руху, безпечної швидкості, особливо у місцях проведення дорожніх робіт, не заважати дорожнім організаціям  виконувати роботи по відновленню покриття автодоріг або експлуатаційному утриманню.