Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » про роботи з відновлення покриття на а/д М-14

про роботи з відновлення покриття на а/д М-14

 

Служба автомобільних доріг у Херсонській області інформує, що станом на 23 червня поточного року продовжуються роботи з поточного ремонту ділянок автомобільної дороги  М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог),  км 256+000 – км 260+500, км 260+500 – км 266+000, загальною протяжністю 10 км.

Підрядною організацією ПП «Полтавабудцентр» виконуються  роботи по регенерації та укладанню конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклинг» та роботи по влаштуванню вирівнюючого шару з щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

На даний час на ділянці автомобільної дороги  М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог),  км 256+000 – км 260+500 виконані роботи з «холодного ресайклінгу» та влаштуванню вирівнюючого шару з щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші виконані в повному обсязі, на ділянці автомобільної дороги  М-14, км 260+500 – км 266+000 виконані роботи з «холодного ресайклінгу» та влаштуванню вирівнюючого шару з щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші виконані в повному обсязі.

         Служба автомобільних доріг у Херсонській області звертається до усіх користувачів автомобільних доріг загального користування з проханням бути уважними та обережними під час переміщення автомобільними дорогами, додержуватись правил дорожнього руху, безпечної швидкості, особливо у місцях проведення дорожніх робіт, не заважати дорожникам виконувати роботи по відновленню покриття автодоріг або експлуатаційному утриманню.