Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував поточний ремонт ділянки дороги на Херсонщині

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував поточний ремонт ділянки дороги на Херсонщині

На Херсонщині з робочою поїздкою перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Візит прем'єр-міністра почався з виїзду на нещодавно відремонтовану поточним ремонтом ділянку траси Р-57 «Олешки – Гола Пристань - Скадовськ».

Покриття проїзної частини цієї дороги не ремонтувалося з часів будівництва (1977 року). Нарешті, у 2016 році, Службою автомобільних доріг у Херсонській області було відремонтовано ділянку цієї дороги протяжністю 6,2 км, загальною вартістю 37 млн. грн. У 2017 році здійснюється ремонт ділянки протяжністю 6,0 км, суміжною з ділянкою, відремонтованою у минулому році. Обсяг виконаних робіт - 40,8 млн. грн. При виконанні дорожньо-будівельних робіт з поточного ремонту приділяється увага не тільки вдосконаленню покриття проїзної частини, а також забезпечується безпека дорожнього руху, а саме – виконуються роботи з влаштування горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком, що значно подовжує термін її експлуатації, оновлення автобусних зупинок, встановлення технічних засобів організації дорожнього руху.

Таким чином ремонт дороги Р-57 до курортів Чорноморського узбережжя буде продовжено. При цьому Володимир Гройсман підкреслив, що  Кабінет Міністрів визначив цей напрямок, як стратегічний

Прем’єр-міністр України акцентував увагу на тому, що впровадження ефективних технологічних рішень і висока якість проведення дорожніх робіт залишаться у пріоритеті Уряду. «Наразі з цим і місцеві громади повинні долучатися до ремонту доріг в Україні» - заявив журналістам Володимир Гройсман.