Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » На всіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду Херсонщини будуть створені належні комфортні умови для громадян - Мінінфраструктури України

На всіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду Херсонщини будуть створені належні комфортні умови для громадян - Мінінфраструктури України

Заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк у складі робочої групи з питань облаштування контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Херсонської області здійснив робочий візит на Херсонщину.

Проінспектовано контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар», які розташовані на адміністративному кордоні Херсонської області з Автономною Республікою Крим, задля їх подальшого більш сучасного облаштування та створення належних комфортних умов для громадян.

Під час огляду одного з контрольних пунктів в’їзду-виїзду заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк повідомив, що: «Робоча група з питань облаштування КПВВ на території Херсонської області повинна детально ознайомитися зі схематичним планом контрольного пункту, щоб у майбутньому розуміти, як саме потрібно розмістити всі об’єкти інфраструктури КПВВ та зони сервісного обслуговування відповідно до вимог сьогодення».

В ході перевірки всіх трьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду обговорено питання щодо облаштування контрольних пунктів сучасними автостанціями з центрами надання адміністративних послуг та критою пішохідною зоною для забезпечення належних умов перетинання громадянами адміністративного кордону з Автономною Республікою Крим.

 Робочою групою з питань облаштування КПВВ на території Херсонської області розроблено "дорожню карту" щодо будівництва об’єктів інфраструктури КПВВ «Каланчак», «Чаплинка», «Чонгар» та зони сервісного обслуговування на адміністративному кордоні Херсонської області з Автономною Республікою Крим.

«Близько 300 млн грн державного бюджету буде витрачено на облаштування КПВВ Херсонщини.  Незабаром всі КПВВ Херсонської області будуть облаштовані автобусними станціями з зонами сервісного обслуговування, залами очікування та центрами надання адміністративних послуг, а також відділеннями Укрпошти. Найближчим часом будуть створені всі необхідні умови для забезпечення належного комфорту громадян, які перетинають адміністративний кордон з Автономною Республікою Крим», - зазначив Юрій Лавренюк.