Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Робоча нарада дорожників Херсонської області 02.04.2018 року

Робоча нарада дорожників Херсонської області 02.04.2018 року

02 квітня 2018 року в  Службі автомобільних доріг у Херсонській області була проведена робоча нарада, у якій приймали участь начальник Служби Савченко М.М. та заступники начальника, керівник та заступники директора, начальники філій  ДП "Херсонський облавтодор".

Були розглянуті підсумки роботи за минулий рік та плани на 2018. Заступник начальника Служби з фінансово-економічних питань довела до присутніх план фінансування, згідно якого з різних джерел у 2018 році по Службі автомобільних доріг у Херсонській області передбачено 347 млн. грн., у тому числі:

              кошти з держбюджету334,5 млн. грн:

– будівництво та реконструкція – 2 млн. грн. (проектно-вишукувальні роботи)

– капітальний ремонт – 2 млн. грн. (проектно-вишукувальні роботи)

– поточний середній ремонт – 225,1 млн. грн.

– дрібний ремонт та утримання – 105,4 млн. грн.

 за рахунок митних коштів11,4 млн. грн:

– поточний середній ремонт

              за рахунок коштів місцевого бюджету (обласний)1,1 млн. грн:

– на дрібний ремонт та утримання (зимове утримання автомобільних доріг місцевого значення).

Заступник начальника Служби з будівництва  розповів, що планом 2018 року передбачено виконання проектно-вишукувальних робіт по об'єктах:

1. ПВР по будівництву та реконструкції доріг.

- М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) (в рамках проекту сполучення портів Чорного моря з Балтійським «GO Highway»)

- Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ (курортний маршрут)

2. ПВР по капітальному ремонту доріг.

- М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) (в рамках проекту сполучення портів Чорного моря з Балтійським «GO Highway»)

- М-14 Під'їзд до м. Херсона на ділянці км 0+000 - км 4+100.

- Міст на км 2+589 автомобільної дороги М-14 Під'їзд до м. Херсона

         Заступник начальника Служби з експлуатаційного утримання у своєму докладі зробив наголос на тому, що після зимового періоду експлуатації на сьогодні першочергове завдання -  ліквідація ямковості.

         Обсяг ямкового ремонту, який необхідно виконати на дорогах загального користування державного значення становить – 94,7 тис. м2. З початку року ліквідовано ямковості на площі – 17,5 тис. м2.

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) ставить завдання щодо термінів  ліквідації: на дорогах загального користування міжнародного значення до 01 травня 2018 року на дорогах регіонального значення до 01 червня. Для виконання доручення складено графік ліквідації ямковості. З метою забезпечення виконання планових обсягів планується залучення на міжнародні дроги  додаткових бригад з філій ДП «Херсонський облавтодор» де зазначені дороги не проходять. При виконанні робіт необхідно забезпечити   якість, обов’язкове дотримання технології ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування, відповідно до діючих нормативів та, насамперед вживати заходи  щодо забезпечення безпечних умов праці робітників з обов’язковим дотриманням затверджених схем облаштування місць виконання робіт.

Присутній на нараді губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв подякував колективам Служби та Облавтодора за роботу у минулому році,  наголосив, що покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг Херсонщини є стратегічним завданням для обласної влади та  пообіцяв що у поточному році дорожники Херсонщини будуть відчувати підтримку державної обласної адміністрації, адже ефективне функціонування автошляхів загального користування – це комфорт і безпека наших земляків, успішний туристичний сезон та економічний розвиток регіону.